ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію

Інжинірингова компанія «Крафт-Плюс» заснована в 2002 р, на початку своєї діяльності невелика фірма займається продажем і монтажем трубопровідної арматури.

З 2003 року компанія починає постачання (поставляє) регуляторів тиску і температури прямої дії для систем центрального опалення від фірми IWK (Німеччина).

У 2005 році «Крафт-Плюс» починає роботу з одним з найбільших в Європі виробником промислової та енергетичної арматури LDM (Чехія), вже в 2007 проводиться спільна виставка Аква-Терм Київ і компанія «Крафт-Плюс» стає єдиним авторизованим дилером компанії, що поставляють весь спектр продукції, що виробляється LDM в Україні.

З 2007 «Крафт-Плюс» стає дилером найбільшого виробника запірної арматури в Італії, компанії IVR, яка всю продукцію виробляє в Італії. В цьому ж році компанія представляє продукцію двох польських виробників: теплообмінні апарати SECESPOL і регулятори тиску TERMEN.

З 2008 року підписується ексклюзивний контракт, на поставку пілотних регуляторів тиску Hydromodul, з компанією TECNIDRO (Італія).

З 2010 року стає представником групи T.i.S. SERVICE S.p.A. (Італія): одним з провідних виробників запірно-регулюючої арматури для систем водопостачання. Компанія «Крафт-Плюс» стає першим представником групи TIS в Україні і єдиною, яка забезпечує повноцінну роботу регулюючої арматури TIS, починаючи від підбору регуляторів, супроводу проекту, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Також, з 2010 року «Крафт-Плюс» стає єдиним офіційним представником в Україні заводу Gestra AG (м Бремен, Німеччина): провідного світового виробника котельного та пароконденсатного обладнання.

З 2014 року «Крафт-Плюс» стає офіційним сервісним центром заводу Wilo (Німеччина): одного з найбільших світових виробників насосного обладнання.

З 2021 року компанія «Крафт-Плюс Імпорт» стає ексклюзивним представником заводу LDM (Чехія) в Україні.

На сьогоднішній день «Крафт-Плюс Імпорт» є динамічно розвивається постачальником промислового обладнання для автоматизації технологічних процесів харчових і фармакологічних підприємств, систем центрального теплопостачання, центральних теплових пунктів (ЦТП), систем водопостачання та запірно-регулюючої арматури для енергетики на ринок України.

Представляючи широкий спектр теплотехнічного обладнання, ми пропонуємо продукцію провідних європейських виробників з сертифікованим виробництвом за системою контролю якості ISO 9001:

  • LDM (м Ческа Тршебова, Чехія) – один з провідніх європейськіх віробніків, что спеціалізується на регулююча клапанах, редукційно-охолоджувальніх установках и трубопровідної арматури для енергетики;
  • GESTRA (м Бремен, Німеччина) – світовий лідер в області промислової автоматики, систем збору / повернення конденсату, а також промислової арматури для різних сфер застосування;
  • TIS SERVICE SPA (Італія, входить в промислову групу TIS GROUP) – підприємство спеціалізується на виробництві промислової трубопровідної арматури для водопостачання.
  • IVR (Італія) – один з найбільших виробників трубопровідної арматури в Італії;

Практично всі стандартне обладнання знаходиться на складі в м.Києві. Замовне обладнання, завдяки постійним постачанням від заводів виробників, поставляється в найкоротші терміни в усі регіони України.

«Крафт-Плюс Імпорт» надає консультації при проектуванні теплотехнічних об’єктів будь-якої складності і проведенні пуско-налагоджувальних робіт, висококваліфіковані фахівці завжди нададуть допомогу при підборі обладнання.

Гарантійне обслуговування теплотехнічного обладнання, що поставляється компанією «Крафт-Плюс Імпорт» на Україну, проводиться досвідченими інженерами, які пройшли навчання на заводах виробниках. Використовуючи свій верстатний парк гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування, здійснюється безпосередньо на виробничій базі компанії.

Компанія «Крафт-Плюс Імпорт», проводить навчання як силами фахівців компанії, так і провідними інженерами заводів виробників.